Zapraszamy do naszego kącika wyprzedażowego - ogromne rabaty na wybrane modele - setki butów w niskich cenach!

 

Akcesoria obuwnicze

Oferujemy środki do pielęgnacji obuwia, wkładki, podpiętki, sznurowadła, szczotki, prawidła i inne akcesoria obuwnicze.

 

Galanteria skórzana

Oferujemy torebki damskie, portfele, teczki męskie, parasole

O nas

Firma Handlowa PANTOFELEK powstała bardzo dawno temu w Bydgoszczy, w czasach, gdy praktycznie wszystko należało do Państwa Polskiego. Sytuacja ta zmieniła się w roku 1989. W ten sposób kierowniczka dawnego państwowego sklepu z obuwiem przejmując firmę, stała się szefową tejże spółki. Tak tak, od początku istnienia "nowego", sprywatyzowanego już Pantofelka, czyli dokładnie od 1 września 1990 roku, firma była spółką cywilną. Przez kilka pierwszych lat działalności posiadaliśmy wyłącznie jeden sklep, który istnieje aż do dziś, przy ul. Józefa Sułkowskiego 13 w Bydgoszczy.

Lata 90-te ubiegłego stulecia były bardzo trudne jeśli chodzi o handel. Dostępność towarów w hurtowniach była mocno ograniczona. Dlatego też zarówno szefowa, jak i współwłaściciel oboje bardzo troszczyli się o to, aby sklepowe półki w sklepie Pantofelek były zawsze pełne. Sam szef podróżował praktycznie po całej europie w poszukiwaniu najciekawszego obuwia. Najczęściej przywoził buty z Włoch, Holandii, Hiszpanii oraz Niemiec. Spora część kolekcji pochodziła z Polski.

Klienci docenili naszą ofertę w Bydgoszczy; obuwie damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce na stałe figuruje w naszej ofercie. Wykonane ze skór naturalnych najwyższej jakości, doskonale prezentuje się na naszych sklepowych półkach. Oprócz obuwia sprzedajemy też akcesoria do pielęgnacji i galanterię skórzaną, portfele, parasolki. W ostatnich latach do oferty firmy dołączyły torebki damskie.

W przyszłości zamierzamy nadal troszczyć się o Państwa zadowolenie. Zaoferujemy obuwie mniejszych krajowych producentów: produkcja na mniejszą skalę to lepsza jakość i gwarancja niepowtarzalności oferowanych modeli butów w innych sklepach z obuwiem. Istnieje możliwość wysyłki produktów pod wskazany adres. Chęć zakupu przez telefon lub internet uprzejmie prosimy zgłaszać pod numerem telefonu lub na adres e-mail podane na naszej stronie. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty, bo Pantofelek to najlepsze buty dla Ciebie!

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Znajdź nas:

 

JM-Fashion

Odwiedź nas

na Facebooku!

   

 

Kontakt

Sklep obuwniczy Pantofelek
ul. Sułkowskiego 13
85-634 Bydgoszcz
Tel. 52 371 00 66
e-mail: sklep@pantofelek.eu